Oferta specjalna!

PAROWOZOWY PAKIET NADZWYCZAJNY

Rudy z Las49 + Środa Wlkp. z duetem Px48

Pakiet Rudy + Środa (normalny)

428,00 zł

349,00 zł

Pakiet Rudy + Środa (ulgowy)

321,00 zł

216,80 zł

Zrobotyzowani mają zaszczyt zaprosić na drugą edycję imprezy Rudzkie opowieści Zrobotyzowanych, tym razem w zimowej, parowozowej odsłonie. W podróż wybierzemy się 19 lutego 2022 r., dwoma składami:

 • parowóz Las49-3343 + platforma + brankard + 3 x węglarka
 • MBxd2 lub MBxd2 + Bxhpi

Nie przegap takiej okazji, zgłoś się już dziś!

HARMONOGRAM

Ze stacji w Rudach wyruszymy ok. 9:00, a wrócimy ok. 16:30. Na trasie zaplanowaliśmy kilkanaście fotostopów oraz przerwę obiadową. Obiad ok. godz. 13:00 zapewni nam restauracja Restauracja Cysterska z Rud (patrz niżej).
Naszymi pociągami przejedziemy całą dostępną trasę. Rudy – Rybnik Stodoły oraz Rudy – Stanica.

Godziny podane kursywą są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec zmianom

SKŁAD POCIĄGU

Towarzyszyć nam będą dwa składy:

 • parowóz Las49-3343 + platforma + brankard + 3 x węglarka
 • MBxd2 lub MBxd2 + Bxhpi (w zależności od liczby sprzedanych biletów)

SKOMUNIKOWANIE

WYŻYWIENIE

Możesz wykupić bilet na ciepły posiłek, które przygotuje specjalnie dla nas Restauracja Cysterska w Rudach. Z restauracji korzystaliśmy już wielokrotnie i z czystym sumieniem możemy ją polecić (także podczas poprzedniej edycji imprezy). Do wyboru są dwa zestawy:

 • Zestaw nr 1 (mięsny): pieczeń wieprzowa + kluski + buraczki + sos,
 • Zestaw nr 2 (bezmięsny): papardelle z pesto bazyliowym i suszonymi pomidorami.

Do obu dań kawa lub herbata do wyboru.

Zestawy są w cenie 35 PLN. Kupując bilet przez GoOut, wybierz odpowiedni zestaw obiadowy. W trakcie imprezy może być ograniczona możliwość domówienia obiadu dla osób, które nie zgłosiły chęci już na etapie rezerwacji przejazdu. Bardzo prosimy o przemyślenie tej kwestii w trakcie rezerwacji. Obiad zostanie dostarczony na godzinę 13:00, kiedy to będzie aż godzinna przerwa na posiłek.

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego wyżywienie zawsze rezerwujesz indywidualnie.

NOCLEG

Polecamy nocleg w Domu Pielgrzyma w Rudach, z uwagi na przystępne ceny oraz dużą liczbę wolnych miejsc.

Dom Pielgrzyma – Klasztor Cystersów

ul. Cysterska 4
47-430 Rudy
tel. + 48 32 410 33 11
rudy-opactwo.pl/?p=zgloszenia

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego noclegi zawsze rezerwujesz indywidualnie.

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Ceny biletów kształtują się następująco:

 • Bilet normalny179 zł;
 • Bilet ulgowy (dzieci 12-18 lat)134,30 zł;
 • Pakiet Rudy + Środa normalny 349,00 zł;
 • Pakiet Rudy + Środa ulgowy216,80 zł;
 • Bilet na obiad – 35 zł;
 • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 30 zł.

Link do rezerwacji:

Zgłoszenia na imprezę przyjmujemy wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na imprezę i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym). Prosimy także osoby planujące fotografować pociąg z ogólnodostępnych miejsc o zgłoszenie i zakup biletu.

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy, tylko wtedy będziemy zwracali środki uczestnikom.

COVID-19

W związku z pandemią koronawirusa każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do częstej dezynfekcji rąk, zakrywania ust i nosa maseczką oraz zachowywania odstępu przynajmniej półtora metra od innych. Rażący brak przestrzegania obowiązku będzie skutkował natychmiastowym wydaleniem z imprezy.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

W wycieczce mogą brać osoby powyżej 12 roku życia (pod opieką osoby dorosłej) lub 16 roku życia bez opieki. Najważniejsze punkty regulaminu znajdują się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z treścią całego regulaminu.

 1. Bilety na wycieczki płatne będą dystrybuowane wyłącznie drogą elektroniczną.
  1. W wycieczce płatnej mogą brać udział tylko osoby, które zakupiły wcześniej bilet za pośrednictwem portalu zewnętrznego (GoOut).
  2. Zwiedzający otrzyma bilet elektroniczny lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, które upoważni go do wzięcia udziału w wycieczce.
  3. Przed wejściem na wycieczkę Organizator będzie sprawdzał bilety, które zwiedzający powinien okazać w formie elektronicznej lub papierowej, a w szczególnych przypadkach podać swoje dane z formularza rejestrowego celem potwierdzenia rejestracji.
 2. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie będą wpuszczane na wycieczkę, nawet z zakupionym biletem.
 3. W trakcie wycieczki uczestnicy powinni zwracać szczególną uwagę, aby nie znajdować się w kadrze wykonywanych zdjęć przez innych uczestników.
 4. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, chyba że gospodarz określił inaczej (informacje o minimalnym wieku uczestników każdorazowo są przekazywane w opisie danego wydarzenia), wówczas każda osoba do 16. roku życia musi być podczas wycieczki pod opieką osoby dorosłej, która także musi posiadać bilet. Osoby pełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za przebywające z nimi osoby nieletnie.
 5. Podczas wycieczek należy przestrzegać wszelkich zasad określonych przez gospodarza oraz postępować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP i zdrowym rozsądkiem:
  1. stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej;
  2. uważać na nierówne podłoża, niskie stropy oraz wystające z nich elementy;
  3. nie wychylać się poza skrajnię i za ogrodzenia;
  4. nie spożywać alkoholu i nie zażywać środków odurzających w trakcie wycieczki;
  5. nie palić wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, nie używać systemów podgrzewania tytoniu w trakcie wycieczki z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.
 6. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na mieniu i zdrowiu uczestników powstałe w trakcie wycieczki. Odwiedzane obiekty jak np. zakłady przemysłowe, wydobywcze, imprezy zamknięte pojazdów szynowych, charakteryzują się podwyższonym stopniem zagrożenia, dlatego każdy uczestnik bezwzględnie musi przestrzegać zasad BHP oraz mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych uczestników.
 7. W trakcie spotkań przedstawiciele Zrobotyzowani mogą wykonywać zdjęcia służące do ilustrowania relacji z wycieczek, dlatego udział w wycieczce oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku na stronach Zrobotyzowani oraz w innych miejscach przez nich administrowanych (np. Facebook).
 8. W przypadku naruszenia Regulaminu wycieczki, przedstawiciele Zrobotyzowani bądź gospodarza mają prawo do wydalenia z wycieczki osoby, która nie stosuje się do określonych zasad.

Zgłaszając się na imprezę, akceptujesz Regulamin imprez organizowanych przez Zrobotyzowani oraz politykę prywatności. Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów mailowo: hello@zrobotyzowani.com.pl.

Pozdrawiamy!

Zespół Zrobotyzowani


Serdecznie dziękujemy Mikołajowi Radzikowskiemu za udostępnienie zdjęć parowozu Las49.