Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań i przygotowania planów na kolejny rok. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o 2021, jest co podsumowywać! W roku 2021, mimo niezmiennie niepewnej sytuacji epidemicznej, udało nam się zorganizować aż sześć wycieczek na torze wąskim i jedną na torze normalnym. Gryfice, Płociczno, Rudy, Trzebinia, Ełk, Sochaczew – to naprawdę dobry wynik, szczególnie biorąc pod uwagę, że nasz zespół liczy zaledwie kilka osób.

Mimo sukcesów na polu kolejowym, nie chcemy się ograniczać jedynie do organizowania imprez na wąskim torze. Chcemy oczywiście kontynuować działalność w tym kierunku, ale pragniemy także rozwijać kwestie związane z wycieczkami do zakładów przemysłowych, elektrowni, hut, fabryk i kopalni. Mamy na to pomysł, mamy fantastyczny zespół, mamy motywację, jesteśmy zdeterminowani.

2022 będzie rokiem pełnym wyzwań, ale patrzymy w niego z optymizmem. Zarówno w kwestii imprez kolejowych, jak i tych nie do końca powiązanych z transportem, będzie się działo dużo – to możemy obiecać już teraz.


A dziś pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia Radosnych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niech każda podróż kończy się bezpiecznym dotarciem do celu i oby nigdy nie zabrakło dobrych ludzi, którzy wyciągną pomocną dłoń w razie potrzeby. Mamy nadzieję, ze zobaczymy się na kolejnym wspólnym wyjeździe przy najbliższej możliwej okazji.

Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy po wiele fantastycznych przeżyć podczas imprez w nowym, 2022 roku!