Zrobotyzowani oraz mają zaszczyt zaprosić na wycieczkę Potęga Pary! Duet Px48 w Środzie. W wyjątkową podróż wybierzemy się niecodziennym składem z dwoma czynnymi parowozami oraz składem towarowo-osobowym.

23 kwietnia 2022 r., w sobotę tuż przed długim weekendem majowym, wybierzemy się w podróż trasą linii Średzkiej Kolei Powiatowej – ze stacji Środa Miasto do stacji Zaniemyśl i z powrotem.

Nie przegap takiej okazji, zgłoś się już dziś!

HARMONOGRAM

Ze stacji w Środzie Wielkopolskiej wyruszymy ok. 11:00, a wrócimy ok. 21:00. Nasz pociąg został skomunikowany z porannym i wieczornymi pociągami Kolei Wielkopolskich oraz PKP Intercity – szczegóły poniżej. Na trasie zaplanowaliśmy kilkanaście fotostopów oraz przerwę obiadową. Obiadokolację ok. godz. 19:00 zapewni nam Średzka Kolej Powiatowa w Środzie Wlkp., a napoje zapewni browar Gzub w Annopolu (patrz niżej).

Godziny podane kursywą są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec zmianom

SKŁAD POCIĄGU

Towarzyszyć nam będzie taki #superskład: Px48-1920 + Px48-1756 + brankard + 3 x wagon 1Aw + brankard + 2 x platforma (ładowna) + 2 x wagon węglarka. Będzie co fotografować!

SKOMUNIKOWANIE

WYŻYWIENIE

Możesz wykupić bilet na ciepły posiłek, które przygotuje specjalnie dla nas Średzka Kolej Powiatowa w Środzie Wlkp., a napoje zapewni browar Gzub w Annopolu. Do wyboru są trzy zestawy:

 • Zestaw nr 1 (mięsny): żurek plus kiełbasa (na ognisko),
 • Zestaw nr 2 (mięsny): bigos plus kiełbasa (na ognisko),
 • Zestaw nr 3 (bezmięsny): camembert z żurawiną i pyry z gzikiem.

Dodatkowo, do każdego dania kawa lub herbata do wyboru.

Zestawy są w cenie 35 PLN. Kupując bilet przez GoOut, wybierz odpowiedni zestaw obiadowy. W trakcie imprezy może być ograniczona możliwość domówienia obiadu dla osób, które nie zgłosiły chęci już na etapie rezerwacji przejazdu. Bardzo prosimy o przemyślenie tej kwestii w trakcie rezerwacji. Obiad zostanie dostarczony na godzinę 19:00, kiedy to będzie aż godzinna przerwa na posiłek.

Zamknięcie sprzedaży wyżywienia nastąpi 19 kwietnia. Jest to spowodowane optymalizacją pracy kuchni.

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego wyżywienie zawsze rezerwujesz indywidualnie.

NOCLEG

Polecamy nocleg w hotelu Almarco w Środzie Wielkopolskiej, z uwagi na lokalizację – tuż obok kolejki.

Almarco – Hotel & Restauracja

ul. Niedziałkowskiego 17
63-000 Środa Wielkopolska
tel. +48 61 285 33 33
almarco.pl

Specjalnie dla uczestników imprezy Potęga Pary! Duet Px48 w Środzie 10% rabat na usługi noclegowe! (na hasło ZROBOTYZOWANI)

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego noclegi zawsze rezerwujesz indywidualnie.

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Ceny biletów kształtują się następująco:

 • Bilet normalny249 zł;
 • Bilet ulgowy (dzieci 12-18 lat)ulga 25% – 186,80 zł;
 • Bilet na obiad – 35 zł;
 • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 30 zł.

Link do rezerwacji:

Zgłoszenia na imprezę przyjmujemy wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na imprezę i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym). Prosimy także osoby planujące fotografować pociąg z ogólnodostępnych miejsc o zgłoszenie i zakup biletu.

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy, tylko wtedy będziemy zwracali środki uczestnikom.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

W wycieczce mogą brać osoby powyżej 12 roku życia (pod opieką osoby dorosłej) lub 16 roku życia bez opieki. Najważniejsze punkty regulaminu znajdują się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z treścią całego regulaminu.

 1. Bilety na wycieczki płatne będą dystrybuowane wyłącznie drogą elektroniczną.
  1. W wycieczce płatnej mogą brać udział tylko osoby, które zakupiły wcześniej bilet za pośrednictwem portalu zewnętrznego (GoOut).
  2. Zwiedzający otrzyma bilet elektroniczny lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, które upoważni go do wzięcia udziału w wycieczce.
  3. Przed wejściem na wycieczkę Organizator będzie sprawdzał bilety, które zwiedzający powinien okazać w formie elektronicznej lub papierowej, a w szczególnych przypadkach podać swoje dane z formularza rejestrowego celem potwierdzenia rejestracji.
 2. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie będą wpuszczane na wycieczkę, nawet z zakupionym biletem.
 3. W trakcie wycieczki uczestnicy powinni zwracać szczególną uwagę, aby nie znajdować się w kadrze wykonywanych zdjęć przez innych uczestników.
 4. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, chyba że gospodarz określił inaczej (informacje o minimalnym wieku uczestników każdorazowo są przekazywane w opisie danego wydarzenia), wówczas każda osoba do 16. roku życia musi być podczas wycieczki pod opieką osoby dorosłej, która także musi posiadać bilet. Osoby pełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za przebywające z nimi osoby nieletnie.
 5. Podczas wycieczek należy przestrzegać wszelkich zasad określonych przez gospodarza oraz postępować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP i zdrowym rozsądkiem:
  1. stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej;
  2. uważać na nierówne podłoża, niskie stropy oraz wystające z nich elementy;
  3. nie wychylać się poza skrajnię i za ogrodzenia;
  4. nie spożywać alkoholu i nie zażywać środków odurzających w trakcie wycieczki;
  5. nie palić wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, nie używać systemów podgrzewania tytoniu w trakcie wycieczki z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.
 6. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na mieniu i zdrowiu uczestników powstałe w trakcie wycieczki. Odwiedzane obiekty jak np. zakłady przemysłowe, wydobywcze, imprezy zamknięte pojazdów szynowych, charakteryzują się podwyższonym stopniem zagrożenia, dlatego każdy uczestnik bezwzględnie musi przestrzegać zasad BHP oraz mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych uczestników.
 7. W trakcie spotkań przedstawiciele Zrobotyzowani mogą wykonywać zdjęcia służące do ilustrowania relacji z wycieczek, dlatego udział w wycieczce oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku na stronach Zrobotyzowani oraz w innych miejscach przez nich administrowanych (np. Facebook).
 8. W przypadku naruszenia Regulaminu wycieczki, przedstawiciele Zrobotyzowani bądź gospodarza mają prawo do wydalenia z wycieczki osoby, która nie stosuje się do określonych zasad.

Zgłaszając się na imprezę, akceptujesz Regulamin imprez organizowanych przez Zrobotyzowani oraz politykę prywatności. Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów mailowo: hello@zrobotyzowani.com.pl.

Pozdrawiamy!

Zespół Zrobotyzowani