Witajcie! Zrobotyzowani zapraszają Was na drugą imprezę na Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, czyli Motowozem w stronę słońca! Po raz kolejny będziemy podziwiać i fotografować plenery Pomorza Zachodniego, tym razem z innym taborem i w scenerii jesiennej. Jechać będziemy w stronę słońca, ale zabieramy ze sobą profesjonalny sprzęt i dobry humor. 🙂

16 października 2021 r., w sobotę, wybierzemy się w podróż malowniczą trasą linii Gryfickiej Kolei Wąskotorowej – z Gryfic aż do Trzebiatowa. Czy na pewno? Byłoby to marzeniem niejednego z nas. Pociąg pojedzie oczywiście z Gryfic do Pogorzelicy Gryfickiej.

Nie przegap takiej okazji, zgłoś się już dziś!

HARMONOGRAM

Ze stacji w Gryficach wyruszymy ok. 10:30, a wrócimy ok. 17:30. Nasz pociąg został skomunikowany z porannym i wieczornymi pociągami REGIO – Szczecin i Kołobrzeg. Na trasie zaplanowaliśmy 18 fotostopów oraz przerwę obiadową. Obiad ok. godz. 13:15 zapewni nam restauracja Klifowa w Trzęsaczu (patrz niżej).

Kursywą zaznaczono godziny, które mogą ulec drobnym zmianom

SKŁAD POCIĄGU

Towarzyszyć nam będzie taki #superskład: MBxd2-310.

SKOMUNIKOWANIE

Wyjazd pociągu specjalnego jest skomunikowany z PR 88624 REGA, w razie opóźnień MBxd2-310 poczeka na pasażerów z REGI.

WYŻYWIENIE

Możesz wykupić bilet na ciepły posiłek, które przygotuje specjalnie dla nas Restauracja Klifowa w Trzęsaczu. Z restauracji korzystaliśmy już wielokrotnie i z czystym sumieniem możemy ją polecić. Z racji optymalizacji logistyki, dostępne są tylko dwa zestawy:

 • Danie mięsne: Kotlet schabowy + ziemniaki z wody + surówka (Zestaw nr 1),
 • Danie bezmięsne: Pierogi ruskie (Zestaw nr 2).

Do obu dań kawa lub herbata do wyboru.

Zestawy są w cenie 35 PLN. Kupując bilet przez GoOut, wybierz odpowiedni zestaw obiadowy. W trakcie imprezy może być ograniczona możliwość domówienia obiadu dla osób, które nie zgłosiły chęci już na etapie rezerwacji przejazdu. Bardzo prosimy o przemyślenie tej kwestii w trakcie rezerwacji. Obiad zostanie dowieziony na stację w Trzęsaczu na godzinę 13:15, kiedy to będzie aż 30 minut przerwy na posiłek.

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego wyżywienie zawsze rezerwujesz indywidualnie.

NOCLEG

Chcesz mieć blisko na imprezę, bo lubisz pospać? Zależy Ci na przystępnej cenie? Przenocuj w Browarze FOLGA w Gryficach.

Browar Folga

ul. Nowy Świat 8
72-300 Gryfice
https://www.browarfolga.pl/

Rezerwacja telefoniczna – Pani Hanna +48 519 331 082

Na hasło „Zrobotyzowani” otrzymasz specjalny rabat na nocleg w Foldze!
Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego noclegi zawsze rezerwujesz indywidualnie.

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Ceny biletów kształtują się następująco:

 • Bilet na pociąg (Gryfice – Pogorzelica – Gryfice) – 119 zł;
 • Bilet na obiad – 35 zł;
 • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 30 zł.

Link do rezerwacji:

Zgłoszenia na imprezę przyjmujemy wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na imprezę i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym). Prosimy także osoby planujące fotografować pociąg z ogólnodostępnych miejsc o zgłoszenie i zakup biletu.

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy, tylko wtedy będziemy zwracali środki uczestnikom.

COVID-19

W związku z pandemią koronawirusa każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do częstej dezynfekcji rąk, zakrywania ust i nosa maseczką oraz zachowywania odstępu przynajmniej półtora metra od siebie. Rażący brak przestrzegania obowiązku będzie skutkował natychmiastowym wydaleniem z imprezy.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Nie ma limitu wiekowego uczestników wycieczki, a najważniejsze punkty regulaminu znajdują się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z treścią całego regulaminu.

 1. Bilety na wycieczki płatne będą dystrybuowane wyłącznie drogą elektroniczną.
  1. W wycieczce płatnej mogą brać udział tylko osoby, które zakupiły wcześniej bilet za pośrednictwem portalu zewnętrznego (GoOut).
  2. Zwiedzający otrzyma bilet elektroniczny lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, które upoważni go do wzięcia udziału w wycieczce.
  3. Przed wejściem na wycieczkę Organizator będzie sprawdzał bilety, które zwiedzający powinien okazać w formie elektronicznej lub papierowej, a w szczególnych przypadkach podać swoje dane z formularza rejestrowego celem potwierdzenia rejestracji.
 2. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie będą wpuszczane na wycieczkę, nawet z zakupionym biletem.
 3. W trakcie wycieczki uczestnicy powinni zwracać szczególną uwagę, aby nie znajdować się w kadrze wykonywanych zdjęć przez innych uczestników.
 4. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, chyba że gospodarz określił inaczej (informacje o minimalnym wieku uczestników każdorazowo są przekazywane w opisie danego wydarzenia), wówczas każda osoba do 16. roku życia musi być podczas wycieczki pod opieką osoby dorosłej, która także musi posiadać bilet. Osoby pełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za przebywające z nimi osoby nieletnie.
 5. Podczas wycieczek należy przestrzegać wszelkich zasad określonych przez gospodarza oraz postępować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP i zdrowym rozsądkiem:
  1. stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej;
  2. uważać na nierówne podłoża, niskie stropy oraz wystające z nich elementy;
  3. nie wychylać się poza skrajnię i za ogrodzenia;
  4. nie spożywać alkoholu i nie zażywać środków odurzających w trakcie wycieczki;
  5. nie palić wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, nie używać systemów podgrzewania tytoniu w trakcie wycieczki z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.
 6. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na mieniu i zdrowiu uczestników powstałe w trakcie wycieczki. Odwiedzane obiekty jak np. zakłady przemysłowe, wydobywcze, imprezy zamknięte pojazdów szynowych, charakteryzują się podwyższonym stopniem zagrożenia, dlatego każdy uczestnik bezwzględnie musi przestrzegać zasad BHP oraz mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych uczestników.
 7. W trakcie spotkań przedstawiciele Zrobotyzowani mogą wykonywać zdjęcia służące do ilustrowania relacji z wycieczek, dlatego udział w wycieczce oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku na stronach Zrobotyzowani oraz w innych miejscach przez nich administrowanych (np. Facebook).
 8. W przypadku naruszenia Regulaminu wycieczki, przedstawiciele Zrobotyzowani bądź gospodarza mają prawo do wydalenia z wycieczki osoby, która nie stosuje się do określonych zasad.

Zgłaszając się na imprezę, akceptujesz Regulamin imprez organizowanych przez Zrobotyzowani oraz politykę prywatności. Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów mailowo: hello@zrobotyzowani.com.pl.

Pozdrawiamy!

Zespół Zrobotyzowani