Zrobotyzowani mają zaszczyt zaprosić na wycieczkę Z sercem do Nałęczowa.

4 czerwca 2022 r., wybierzemy się w podróż trasą linii Nadwiślańskiej Kolei Wąskotorowej. Towarzyszyć nam będzie skład Lxd2-297 + Bxhpi + Bxhpi + brankard. Podczas wycieczki odwiedzimy Karczmiska, Rozalin, Poniatową oraz Polanówkę.

Nie przegap takiej okazji, zgłoś się już dziś!

HARMONOGRAM

Ze stacji w Karczmiskach wyruszymy ok. 9:30, a wrócimy ok. 19:00. Na trasie zaplanowaliśmy kilkanaście fotostopów oraz przerwę obiadową. Obiad ok. godz. 15:30 zapewni nam Stacja Kultura w Poniatowej.

Godziny podane kursywą są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec zmianom

SKŁAD POCIĄGU

W podróż wybierzemy się składem wagonowym: Lxd2-297 + Bxhpi + Bxhpi + brankard. Będzie co fotografować!

SKOMUNIKOWANIE

Dla osób dojeżdżających z Warszawy oraz Puław mamy wyjątkową propozycję – dojazd na stację w Karczmiskach zabytkowym Autosanem H9, należącym do firmy Bart Bus. Autobus przeszedł niedawno „wsteczną modernizację”, dzięki czemu odzyskał swój fabryczny wygląd. Trzeba przyznać, że przezentuje się fantastycznie!

Odjazd z przystanku autobusowego Dworzec Gdański (ul. RYDYGIERA) (skomunikowanie ze stacją PKP Warszawa Gdańska, stacją Metra Dw. Gdański, tramwajami i autobusami) około godziny 5:45.
Stacja Warszawa Wschodnia (ul.Kijowska) – godzina 6:00
Stacja Puławy Miasto – godzina 8:15.
Do stacji w Karczmiskach przyjedziemy chwilę przed godziną 9:00.

W drogę powrotną autobus wyruszy o godzinie 19:15.
Stacja Puławy Miasto – godzina 20:00.
Powrót do stacji Warszawa Wschodnia – godzina 22:00
Powrót do stacji Dworzec Gdański (ul. RYDYGIERA)- godzina 22:15

Autobus będzie także towarzyszył nam podczas jazdy pociągiem, pozując na potrzeby fotografów.

BILETY NA AUTOBUS

Cena biletu na przejazd autobusem (przejazd TAM + POWRÓT) wynosi 89 zł. Dostępne są także bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 12 do 18 roku życia w cenie 59 zł.

POZOSTAŁE OPCJE DOJAZDU

UWAGA! Przed zaplanowaniem skorzystania z tego dojazdu prosimy o kontakt z przewoźnikiem w celu potwierdzenia, czy kursy będą wykonywane:
NATURBUS OPOLE LUBELSKIE
tel. 503069879
http://naturbus.pl/

WYŻYWIENIE

Możesz wykupić bilet na ciepły posiłek, które przygotuje specjalnie dla nas Stacja Kultura w Poniatowej. Do wyboru są dwa zestawy:

 • Zestaw nr 1 (mięsny): kotlet schabowy z karmelizowanymi warzywami i ziemniakami,
 • Zestaw nr 2 (bezmięsny): kotlet z soczewicy karmelizowanymi warzywami i ziemniakami.

Dodatkowo, do każdego dania kawa lub herbata do wyboru.

Zestawy są w cenie 35 PLN. Kupując bilet przez GoOut, wybierz odpowiedni zestaw obiadowy. W trakcie imprezy może być ograniczona możliwość domówienia obiadu dla osób, które nie zgłosiły chęci już na etapie rezerwacji przejazdu. Bardzo prosimy o przemyślenie tej kwestii w trakcie rezerwacji. Obiad zostanie dostarczony na godzinę 15:00, kiedy to będzie aż godzinna przerwa na posiłek.

Zamknięcie sprzedaży wyżywienia nastąpi 1 czerwca. Jest to spowodowane optymalizacją pracy kuchni.

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego wyżywienie zawsze rezerwujesz indywidualnie.

NOCLEG

Polecamy nocleg w Stacji Kultura w Poniatowej, z uwagi na lokalizację – tuż obok kolejki.

Stacja Kultura

ul. Kolejowa 2
24-320 Poniatowa
tel.+48 883 410 602
email: k.zawadzka@stacjaponiatowa.pl
facebook.com/stacjaponiatowa

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego noclegi zawsze rezerwujesz indywidualnie.

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Ceny biletów kształtują się następująco:

 • Bilet normalny99 zł;
 • Bilet ulgowy (dzieci 12-18 lat)ulga 30% – 69,30 zł;
 • Bilet na autobus normalny – 89 zł;
 • Bilet na autobus ulgowy – 59 zł;
 • Bilet na obiad – 35 zł;
 • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 30 zł.

Link do rezerwacji:

Zgłoszenia na imprezę przyjmujemy wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na imprezę i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym). Prosimy także osoby planujące fotografować pociąg z ogólnodostępnych miejsc o zgłoszenie i zakup biletu.

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy, tylko wtedy będziemy zwracali środki uczestnikom.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

W wycieczce mogą brać osoby powyżej 12 roku życia (pod opieką osoby dorosłej) lub 16 roku życia bez opieki. Najważniejsze punkty regulaminu znajdują się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z treścią całego regulaminu.

 1. Bilety na wycieczki płatne będą dystrybuowane wyłącznie drogą elektroniczną.
  1. W wycieczce płatnej mogą brać udział tylko osoby, które zakupiły wcześniej bilet za pośrednictwem portalu zewnętrznego (GoOut).
  2. Zwiedzający otrzyma bilet elektroniczny lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, które upoważni go do wzięcia udziału w wycieczce.
  3. Przed wejściem na wycieczkę Organizator będzie sprawdzał bilety, które zwiedzający powinien okazać w formie elektronicznej lub papierowej, a w szczególnych przypadkach podać swoje dane z formularza rejestrowego celem potwierdzenia rejestracji.
 2. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie będą wpuszczane na wycieczkę, nawet z zakupionym biletem.
 3. W trakcie wycieczki uczestnicy powinni zwracać szczególną uwagę, aby nie znajdować się w kadrze wykonywanych zdjęć przez innych uczestników.
 4. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, chyba że gospodarz określił inaczej (informacje o minimalnym wieku uczestników każdorazowo są przekazywane w opisie danego wydarzenia), wówczas każda osoba do 16. roku życia musi być podczas wycieczki pod opieką osoby dorosłej, która także musi posiadać bilet. Osoby pełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za przebywające z nimi osoby nieletnie.
 5. Podczas wycieczek należy przestrzegać wszelkich zasad określonych przez gospodarza oraz postępować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP i zdrowym rozsądkiem:
  1. stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej;
  2. uważać na nierówne podłoża, niskie stropy oraz wystające z nich elementy;
  3. nie wychylać się poza skrajnię i za ogrodzenia;
  4. nie spożywać alkoholu i nie zażywać środków odurzających w trakcie wycieczki;
  5. nie palić wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, nie używać systemów podgrzewania tytoniu w trakcie wycieczki z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.
 6. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na mieniu i zdrowiu uczestników powstałe w trakcie wycieczki. Odwiedzane obiekty jak np. zakłady przemysłowe, wydobywcze, imprezy zamknięte pojazdów szynowych, charakteryzują się podwyższonym stopniem zagrożenia, dlatego każdy uczestnik bezwzględnie musi przestrzegać zasad BHP oraz mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych uczestników.
 7. W trakcie spotkań przedstawiciele Zrobotyzowani mogą wykonywać zdjęcia służące do ilustrowania relacji z wycieczek, dlatego udział w wycieczce oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku na stronach Zrobotyzowani oraz w innych miejscach przez nich administrowanych (np. Facebook).
 8. W przypadku naruszenia Regulaminu wycieczki, przedstawiciele Zrobotyzowani bądź gospodarza mają prawo do wydalenia z wycieczki osoby, która nie stosuje się do określonych zasad.

Zgłaszając się na imprezę, akceptujesz Regulamin imprez organizowanych przez Zrobotyzowani oraz politykę prywatności. Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów mailowo: hello@zrobotyzowani.com.pl.

Pozdrawiamy!

Zespół Zrobotyzowani