Drodzy pasjonaci techniki i fotografii, mamy dla was gorący temat – Fotospacer po Hucie ArcelorMittal Warszawa! Dzięki uprzejmości Huty ArcelorMittal Warszawa, Zrobotyzowani mogą po raz trzeci zwiedzać niezwykle interesujące zakamarki zakładu. 

Już niedługo, bo 28 października 2023 r. w sobotę, widzimy się na warszawskich Bielanach. To wydarzenie wyróżnia się spośród poprzednich, ponieważ teraz skupiamy się na umożliwieniu Wam swobodnego wyrażania swojej fotograficznej pasji. Zapewnimy wystarczającą ilość czasu, na to, abyście mogli dopracować własne kadry i naświetlenie do perfekcji. Przygotujcie swoje aparaty i szykujcie się na fascynującą wyprawę pośród wszechobecnej industrialnej atmosfery.

Wydarzeniu towarzyszy konkurs fotograficzny, o którego szczegółach poinformujemy w niedalekiej przyszłości.

Ilość miejsc jest mocno ograniczona. Nie przegap takiej okazji!

Sprzedaż biletów startuje już 30 września. Będziemy o niej przypominać na naszych mediach społecznościowych. Jednak jeśli na pewno nie chcesz tego przegapić, serdecznie zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter.

Przy zakupie biletu, zachęcamy do wyrażenia dobrowolnej zgody na kontakt marketingowy.

Pozwoli to nam na bezpośrednie wysłanie dodatkowych informacji jak np. miejsca zbiórki, dodatkowe skomunikowania czy informacje o naszych kolejnych Technicznych Podróżach.

GoOut

Harmonogram

Początek zwiedzania zaplanowaliśmy na godzinę 9:00. Zbiórka przy wejściu do biura Huty przy ul. Jana Kasprowicza 132, o godzinie 8:45. Przed rozpoczęciem zwiedzania odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP. Naszą wycieczkę planujemy zakończyć w okolicach godziny 18:00, dzięki czemu zapewnimy Wam 9 godzin zwiedzania w spokojnym tempie sprzyjającym fotografowaniu.

Na terenie zakładu zobaczymy m.in. stalownię, walcownię, ciągłe odlewanie stali (COS), schron dowództwa obrony cywilnej, dział kolejowy wraz z lokomotywownią i wagonownią, historyczne (nie dymiące już) kominy, wieżę ciśnień oraz laboratorium próbkowania stali. Przejdziemy także wzdłuż szlaku kolei zakładowej (zarówno tego obecnie używanego, jak i tego już rozebranego). 

Na miejscu każdy z uczestników otrzyma niezbędne środki ochrony osobistej (kaski ochronne, okulary ochronne, słuchawki). Każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do założenia długich spodni, zakrywających kostkę oraz wygodnego, stabilnego obuwia, na grubej podeszwie sięgającego ponad kostkę.
Osoby ubrane niezgodnie z powyższymi zasadami nie zostaną dopuszczone do zwiedzania.

Skomunikowanie

Huta ArcelorMittal Warszawa jest zlokalizowana tuż przy stacji metra Młociny. Polecamy dojazd pociągami metra linii M1, tramwajami linii 2, 6, 76, 33 oraz autobusami linii 103, 184, 409 i 511.

Rezerwacja i płatności

Ceny biletów kształtują się następująco:

 • Bilet normalny 299,00 zł;

Przy zakupie biletu, zachęcamy do wyrażenia dobrowolnej zgody na kontakt marketingowy.

Pozwoli to nam na bezpośrednie wysłanie dodatkowych informacji jak np. miejsca zbiórki, dodatkowe skomunikowania czy informacje o naszych kolejnych Technicznych Podróżach.

GoOut

Zgłoszenia na wydarzenie przyjmujemy wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na wydarzenie i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym).

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzeń, tylko wtedy będziemy zwracali środki uczestnikom.

Regulamin i polityka prywatności

W wycieczce mogą brać udział wyłącznie osoby powyżej 16 roku życia. Najważniejsze punkty regulaminu znajdują się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z treścią całego regulaminu.

 1. Bilety na wycieczki płatne będą dystrybuowane wyłącznie drogą elektroniczną.
  1. W wycieczce płatnej mogą brać udział tylko osoby, które zakupiły wcześniej bilet za pośrednictwem portalu zewnętrznego (GoOut).
  2. Zwiedzający otrzyma bilet elektroniczny lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, które upoważni go do wzięcia udziału w wycieczce.
  3. Przed wejściem na wycieczkę Organizator będzie sprawdzał bilety, które zwiedzający powinien okazać w formie elektronicznej lub papierowej, a w szczególnych przypadkach podać swoje dane z formularza rejestrowego celem potwierdzenia rejestracji.
 2. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie będą wpuszczane na wycieczkę, nawet z zakupionym biletem.
 3. W trakcie wycieczki uczestnicy powinni zwracać szczególną uwagę, aby nie znajdować się w kadrze wykonywanych zdjęć przez innych uczestników.
 4. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, chyba że gospodarz określił inaczej (informacje o minimalnym wieku uczestników każdorazowo są przekazywane w opisie danego wydarzenia), wówczas każda osoba do 16. roku życia musi być podczas wycieczki pod opieką osoby dorosłej, która także musi posiadać bilet. Osoby pełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za przebywające z nimi osoby nieletnie. Natomiast osoby powyżej 16. roku życia a przed 18. rokiem życia muszą posiadać i okazać Organizatorowi podpisane oświadczenie rodzica o zgodzie na udział w imprezie. Oświadczenie winno zawierać numer telefonu do rodziców.
 5. Podczas wycieczek należy przestrzegać wszelkich zasad określonych przez gospodarza oraz postępować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP i zdrowym rozsądkiem:
  1. stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej;
  2. uważać na nierówne podłoża, niskie stropy oraz wystające z nich elementy;
  3. nie wychylać się poza skrajnię i za ogrodzenia;
  4. nie spożywać alkoholu i nie zażywać środków odurzających w trakcie wycieczki;
  5. nie palić wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, nie używać systemów podgrzewania tytoniu w trakcie wycieczki z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.
 6. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na mieniu i zdrowiu uczestników powstałe w trakcie wycieczki. Odwiedzane obiekty jak np. zakłady przemysłowe, wydobywcze, wydarzenia zamknięte pojazdów szynowych, charakteryzują się podwyższonym stopniem zagrożenia, dlatego każdy uczestnik bezwzględnie musi przestrzegać zasad BHP oraz mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych uczestników.
 7. W trakcie spotkań przedstawiciele Zrobotyzowani mogą wykonywać zdjęcia służące do ilustrowania relacji z wycieczek, dlatego udział w wycieczce oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku na stronach Zrobotyzowani oraz w innych miejscach przez nich administrowanych (np. Facebook).
 8. W przypadku naruszenia Regulaminu wycieczki, przedstawiciele Zrobotyzowani bądź gospodarza mają prawo do wydalenia z wycieczki osoby, która nie stosuje się do określonych zasad.

Zgłaszając się na wydarzenie, akceptujesz Regulamin spotkań organizowanych przez Zrobotyzowani oraz politykę prywatności. Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów mailowo: hello@zrobotyzowani.com.pl.