26 listopada 2022 roku, w sobotę, wybierzemy się w wyjątkową podróż mazowieckimi szlakami kolejowymi. Będzie to świetna okazja do zaliczenia niedostępnych na co dzień (szczególnie w ruchu pasażerskim) linii i łącznic! Odwiedzimy między innymi towarową linię S-Ł. Nasz pociąg obsłuży warszawski Elf, należący do SKM Warszawa. To będzie jego pierwszy przejazd specjalny!

Szanowni Państwo,

z przykrością zawiadamiamy, iż z przyczyn całkowicie niezależnych od Zrobotyzowanych, wydarzenie „Elfem po mazowieckiej krainie” zostało odwołane. Na linie S-Ł, 13, 510 i 834 powrócimy innym pojazdem w 2023 roku!

Zespół Zrobotyzowani

Przy zakupie biletu, zachęcamy do wyrażenia dobrowolnej zgody na kontakt marketingowy.

Pozwoli to nam na bezpośrednie wysłanie dodatkowych informacji jak np. miejsca zbiórki, dodatkowe skomunikowania czy informacje o naszych kolejnych Technicznych Podróżach.

GoOut

HARMONOGRAM

Ze stacji Warszawa Główna wyruszymy ok. 8:00 i skierujemy się w stronę stacji Warszawa Główna Towarowa. Tam zmienimy kierunek jazdy i pojedziemy w stronę przystanku Warszawa Aleje Jerozolimskie, zaliczając linię kolejową 510. Nastęnie odwiedzimy legendarną linię kolejową nr 12, czyli tak zwaną eSeŁkę.

Po drodze przejedziemy przez Tarczyn, Czachówek Południowy, Czachówek Wschodni, Górę Kalwarię i Osieck. Po dotarciu do Pilawy zmienimy kierunek jazdy i pojedziemy w kierunku Emilianowa oraz Radzymina. Stamtąd wyruszymy do Legionowa i przejedziemy przez stację Warszawa Praga (WPT).

Wycieczkę zakonczymy na stacji Warszawa Gdańska około godziny 17:00. Nasz pociąg będzie skomunikowany z porannymi i wieczornymi pociągami na stacji Warszawa Główna oraz Warszawa Centralna.

Na trasie zaplanowaliśmy kilkanaście fotostopów (podczas postojów na stacjach i przystankach) oraz przerwę obiadową około godziny 12:00.

UWAGA! PODANE GODZINY SĄ GODZINAMI RAMOWYMI I MOGĄ BYĆ ZMIENIANE W ZALEŻNOŚCI OD ROZKŁADU POCIĄGÓW PKP INTERCITY ORAZ ŁKA PO LISTOPADOWEJ KOREKCIE.

MAPA Z TRASĄ ORAZ LISTA LINII KOLEJOWYCH

SKŁAD POCIĄGU

Nowoczesny elektryczny zespół trakcyjny 27WE Elf, należący do SKM Warszawa.

SKOMUNIKOWANIE

SZCZEGÓŁY SKOMUNIKOWAŃ BĘDĄ UZUPEŁNIONE PO OPUBLIKOWANIU ROZKŁADU PRZEZ ZARZĄDCĘ INFRASTRUKTURY – PKP PLK.

WYŻYWIENIE

Możesz wykupić bilet na ciepły posiłek, który przygotuje specjalnie dla nas restauracja Ogniem i Piecem z Garwolina! Obiad zostanie podany podczas postoju w Pilawie . Do wyboru są dwa zestawy: mięsny oraz bezmięsny

 • Zestaw nr 1 (mięsny) – pieczeń rzymska z sosem pieczeniowym, ziemniaczkami i surówką
 • Zestaw nr 2 (bezmięsny) – pierogi z kapustą i grzybami okraszone cebulką z surówką

Dodatkowo, do każdego dania puszka Coca-Cola.

Zestawy są w cenie 35 PLN. Kupując bilet przez GoOut, wybierz odpowiedni zestaw obiadowy. W trakcie imprezy nie będzie możliwości domówienia obiadu przez osoby, które nie zakupiły uprzednio odpowiedniego biletu. Bardzo prosimy o przemyślenie tej kwestii w trakcie rezerwacji. Obiad zostanie dostarczony na godzinę 12:00, kiedy to będzie aż godzinna przerwa na posiłek.

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego wyżywienie zawsze rezerwujesz indywidualnie.

NOCLEG

Polecamy nocleg w hotelach ibis budget Warszawa Reduta lub ibis Warszawa Reduta, znajdujących się nieopodal stacji kolejowej Warszawa Zachodnia.

ibis budget Warszawa Reduta

ul. Bitwy Warszawskiej 16A
02-366 Warszawa
Tel: +48228240540
all.accor.com/hotel/7148/index.pl.shtml

ibis Warszawa Reduta

ul. Bitwy Warszawskiej 16
02-366 Warszawa
Tel: +48225722500
all.accor.com/hotel/7125/index.pl.shtml

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego noclegi zawsze rezerwujesz indywidualnie.

REZERWACJA I PŁATNOŚCI

Ceny biletów kształtują się następująco:

 • Bilet normalny149 zł;
 • Bilet ulgowy (dzieci 12-18 lat)111,80 zł;
 • Bilet na obiad – 35 zł;
 • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 69 zł.

Drodzy Goście! Mamy świadomość, że powyższe ceny nie należą do najniższych. Niestety, obecne ceny energii elektrycznej, także tej na potrzeby przewoźników kolejowych, są tak wysokie, że aby pociąg w ogóle wyjechał na trasę, musimy ustalić ceny na takim poziomie. Dziękujemy za Wasze zrozumienie i liczymy, że zobaczymy się w licznym gronie!

Link do rezerwacji:

Przy zakupie biletu, zachęcamy do wyrażenia dobrowolnej zgody na kontakt marketingowy.

Pozwoli to nam na bezpośrednie wysłanie dodatkowych informacji jak np. miejsca zbiórki, dodatkowe skomunikowania czy informacje o naszych kolejnych Technicznych Podróżach.

GoOut

Zgłoszenia na imprezę przyjmujemy wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na imprezę i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym). Prosimy także osoby planujące fotografować pociąg z ogólnodostępnych miejsc o zgłoszenie i zakup biletu.

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy, tylko wtedy będziemy zwracali środki uczestnikom.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

W wycieczce mogą brać osoby powyżej 12 roku życia (pod opieką osoby dorosłej) lub 16 roku życia bez opieki. Najważniejsze punkty regulaminu znajdują się poniżej.

Prosimy o zapoznanie się z treścią całego regulaminu.

 1. Bilety na wycieczki płatne będą dystrybuowane wyłącznie drogą elektroniczną.
  1. W wycieczce płatnej mogą brać udział tylko osoby, które zakupiły wcześniej bilet za pośrednictwem portalu zewnętrznego (GoOut).
  2. Zwiedzający otrzyma bilet elektroniczny lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, które upoważni go do wzięcia udziału w wycieczce.
  3. Przed wejściem na wycieczkę Organizator będzie sprawdzał bilety, które zwiedzający powinien okazać w formie elektronicznej lub papierowej, a w szczególnych przypadkach podać swoje dane z formularza rejestrowego celem potwierdzenia rejestracji.
 2. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie będą wpuszczane na wycieczkę, nawet z zakupionym biletem.
 3. W trakcie wycieczki uczestnicy powinni zwracać szczególną uwagę, aby nie znajdować się w kadrze wykonywanych zdjęć przez innych uczestników.
 4. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, chyba że gospodarz określił inaczej (informacje o minimalnym wieku uczestników każdorazowo są przekazywane w opisie danego wydarzenia), wówczas każda osoba do 16. roku życia musi być podczas wycieczki pod opieką osoby dorosłej, która także musi posiadać bilet. Osoby pełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za przebywające z nimi osoby nieletnie.
 5. Podczas wycieczek należy przestrzegać wszelkich zasad określonych przez gospodarza oraz postępować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP i zdrowym rozsądkiem:
  1. stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej;
  2. uważać na nierówne podłoża, niskie stropy oraz wystające z nich elementy;
  3. nie wychylać się poza skrajnię i za ogrodzenia;
  4. nie spożywać alkoholu i nie zażywać środków odurzających w trakcie wycieczki;
  5. nie palić wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, nie używać systemów podgrzewania tytoniu w trakcie wycieczki z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.
 6. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na mieniu i zdrowiu uczestników powstałe w trakcie wycieczki. Odwiedzane obiekty jak np. zakłady przemysłowe, wydobywcze, imprezy zamknięte pojazdów szynowych, charakteryzują się podwyższonym stopniem zagrożenia, dlatego każdy uczestnik bezwzględnie musi przestrzegać zasad BHP oraz mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych uczestników.
 7. W trakcie spotkań przedstawiciele Zrobotyzowani mogą wykonywać zdjęcia służące do ilustrowania relacji z wycieczek, dlatego udział w wycieczce oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku na stronach Zrobotyzowani oraz w innych miejscach przez nich administrowanych (np. Facebook).
 8. W przypadku naruszenia Regulaminu wycieczki, przedstawiciele Zrobotyzowani bądź gospodarza mają prawo do wydalenia z wycieczki osoby, która nie stosuje się do określonych zasad.

Zgłaszając się na imprezę, akceptujesz Regulamin imprez organizowanych przez Zrobotyzowani oraz politykę prywatności. Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów mailowo: hello@zrobotyzowani.com.pl.

Pozdrawiamy!

Zespół Zrobotyzowani