Zrobotyzowani szukają nowego członka zespołu do realizacji kolejnych zadań!

Jako Zrobotyzowani organizujemy wycieczki techniczne (np. zwiedzanie hut, fabryk itp.) oraz atrakcje związane np. z przejazdami koleją wąskotorową.

Szukamy nowego członka zespołu do realizacji naszych działań. Do ogarnięcia będą tematy związane z bieżącymi i planowanymi wydarzeniami Zrobotyzowanych, czasem jakieś kwestie formalno-administracyjne. 

Zależy nam na tym, aby była to osoba związana w jakiś sposób z turystyką i/lub z zainteresowaniami technicznymi, bo na tym opiera się nasza działalność i lepiej będzie się współpracowało, jeśli będą już podstawy znajomości tej branży. Konieczna jest znajomość obsługi narzędzi biurowych, umiejętność wyszukiwania informacji, pracy z ludźmi i śmiałość. Mile widziana umiejętność edycji zdjęć i projektowania prostej grafiki na różne potrzeby promocyjne.

Preferujemy studenta/studentkę poniżej 26 roku życia na studiach zaocznych, z Warszawy lub bliskich okolic – oczekujemy dyspozycyjności na minimum ¾ etatu (chociaż idealnie by było, gdyby był to pełen etat). Może się także zdarzyć, że będzie konieczna praca podczas weekendowych wydarzeń Zrobotyzowanych, ale w zamian za to będziemy odpoczywać w ciągu tygodnia 🙂

Od siebie dajemy pracę zdalną (ale okazjonalnie trzeba będzie coś załatwić w urzędach lub pojechać na spotkanie), dużo ciekawych – choć niekoniecznie łatwych – zadań, ale przede wszystkim ogromne pole do rozwoju. 

Wyślij swoje CV i klauzulę RODO (poniżej) na team@zrobotyzowani.com.pl. A jeśli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany – daj mu proszę znać!


Informacja o przetwarzaniu danych dla kandydatów do pracy w Precise sp. z o.o.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane RODO) [Dz. Urz. UE z dnia 5 maja 2016 r. L 119/1], informujemy, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Precise Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie. Adres pocztowy: ul. Nowogrodzka 56a, 00-695 Warszawa. Adres email: ado@precise.pl. Pełna klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://www.zrobotyzowani.com.pl/rekrutacja

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

W przypadku aplikowania do obecnej rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Precise Sp. z o.o., w celu udziału w obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

W przypadku chęci przesłania CV na potrzeby przyszłych rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez firmę Precise Sp. z o.o. przez okres najbliższych 6 miesięcy”.