Zrobotyzowani mają zaszczyt zaprosić na kolejną wycieczkę w 2023 roku. Przejedziemy się pociągiem prowadzonym trakcją parową, lokomotywą Px48-1920.

14 sierpnia 2023 roku, w poniedziałek, odwiedzimy Przeworską Kolej Dojazdową, gdzie wybierzemy się w sentymentalną podróż pociągiem prowadzonym trakcją parową, przez lokomotywę Px48-1920, która na co dzień stacjonuje w Środzie Wielkopolskiej. Przejedziemy tylko 18-kilometrową trasą, z Przeworska przez Urzejowice, Kańczugę do Łopuszki Wielkiej. Nie możemy się doczekać, aby przeżyć z Wami tę wyjątkową przygodę.

Szanowni Państwo,
z przykrością zawiadamiamy, iż z przyczyn całkowicie niezależnych od Zrobotyzowanych, wydarzenie „Wyścig z Czasem: Peiksem do Łopuszki Wielkiej” zostało odwołane. Na Przeworską Kolej Dojazdową zamierzamy powrócić w niedalekiej przyszłości.

Zespół Zrobotyzowani

Przy zakupie biletu, zachęcamy do wyrażenia dobrowolnej zgody na kontakt marketingowy.

Pozwoli to nam na bezpośrednie wysłanie dodatkowych informacji jak np. miejsca zbiórki, dodatkowe skomunikowania czy informacje o naszych kolejnych Technicznych Podróżach.

GoOut

Harmonogram

Pociąg będziemy zestawiać od godziny 09:15 rano, wyjazd planujemy na 09:30. Po fotostopie statycznym, około godziny 09:30, wyruszymy w drogę do Łopuszki Wielkiej, a wrócimy do Przeworska na godzinę 19:00. Podczas przejazdu zaplanowaliśmy ponad 20 fotograficznych postojów oraz przerwę obiadową.

Skład pociągu

Parowóz wąskotorowy Px48-1920 z Średzkiej Kolei Powiatowej wyprodukowany w 1955 roku wraz z oliwkowym wagonem 3Aw (Bxhpi) i Brankardem.

Skomunikowanie

Dojazd na wydarzenie skomunikujemy z pociągiem IC 83172 „PRZEMYŚLANIN”, a powrót — z pociągiem IC 38172 „PRZEMYŚLANIN” do Świnoujścia (przez Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin), który zapewni Wam dogodny powrót do domu.

Wyżywienie

Na pokładzie pociągu będzie z nami WARS-ik, u którego zakupisz kolejowe pamiątki, ciepłą kawę czy zimny napój.

Możesz wykupić bilet na ciepły posiłek, który przygotuje specjalnie dla nas Zajazd Ranczo w Łopuszce Małej. Do wyboru będą dwa zestawy: mięsny oraz bezmięsny. Co więcej, do każdego dania butelka wody gazowanej lub niegazowanej.

Zestaw nr 1 (mięsny): schab duszony w sosie + ziemniaki gotowane + zestaw surówek;
Zestaw nr 2 (bezmięsny): pierogi ruskie okraszone cebulką + zestaw surówek.

Zestawy są w cenie 37,50 PLN. Kupując bilet przez GoOut, wybierz odpowiedni zestaw obiadowy. W trakcie wydarzenia może być ograniczona możliwość domówienia obiadu dla osób, które nie zgłosiły chęci już na etapie rezerwacji przejazdu. Bardzo prosimy o przemyślenie tej kwestii w trakcie rezerwacji.

Nie chcemy narzucać Ci swoich priorytetów, dlatego wyżywienie zawsze rezerwujesz indywidualnie.

Rezerwacja i płatności

Z uwagi na chęć zapewnienia najwyższego komfortu podróży liczba miejsc jest ograniczona!

 • Bilet normalny 199,00 zł;
 • Bilet ulgowy (młodzież 12–18 lat)139,30 zł;
 • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS / auto max 5 osób — 70,00 zł;
 • Zestaw obiadowy — 37,50 zł;

Przy zakupie biletu, zachęcamy do wyrażenia dobrowolnej zgody na kontakt marketingowy.

Pozwoli to nam na bezpośrednie wysłanie dodatkowych informacji jak np. miejsca zbiórki, dodatkowe skomunikowania czy informacje o naszych kolejnych Technicznych Podróżach.

GoOut

Zgłoszenia na wydarzenie przyjmujemy wyłącznie przez portal GoOut. Potwierdzeniem zgłoszenia na wydarzenie i wpłaty składki będzie bilet z kodem QR wygenerowany przez portal (wydrukowany lub okazany na urządzeniu mobilnym).

W losowych przypadkach, niezależnych od organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzeń, tylko wtedy będziemy zwracali środki uczestnikom.

Regulamin i polityka prywatności

W wycieczce mogą brać osoby powyżej 12 roku życia (pod opieką osoby dorosłej) lub 16 roku życia bez opieki. Najważniejsze punkty regulaminu znajdują się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z treścią całego regulaminu.

 1. Bilety na wycieczki płatne będą dystrybuowane wyłącznie drogą elektroniczną.
  1. W wycieczce płatnej mogą brać udział tylko osoby, które zakupiły wcześniej bilet za pośrednictwem portalu zewnętrznego (GoOut).
  2. Zwiedzający otrzyma bilet elektroniczny lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji, które upoważni go do wzięcia udziału w wycieczce.
  3. Przed wejściem na wycieczkę Organizator będzie sprawdzał bilety, które zwiedzający powinien okazać w formie elektronicznej lub papierowej, a w szczególnych przypadkach podać swoje dane z formularza rejestrowego celem potwierdzenia rejestracji.
 2. Osoby pod wpływem alkoholu, środków odurzających nie będą wpuszczane na wycieczkę, nawet z zakupionym biletem.
 3. W trakcie wycieczki uczestnicy powinni zwracać szczególną uwagę, aby nie znajdować się w kadrze wykonywanych zdjęć przez innych uczestników.
 4. W wycieczkach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, chyba że gospodarz określił inaczej (informacje o minimalnym wieku uczestników każdorazowo są przekazywane w opisie danego wydarzenia), wówczas każda osoba do 16. roku życia musi być podczas wycieczki pod opieką osoby dorosłej, która także musi posiadać bilet. Osoby pełnoletnie ponoszą odpowiedzialność za przebywające z nimi osoby nieletnie. Natomiast osoby powyżej 16. roku życia a przed 18. rokiem życia muszą posiadać i okazać Organizatorowi podpisane oświadczenie rodzica o zgodzie na udział w imprezie. Oświadczenie winno zawierać numer telefonu do rodziców.
 5. Podczas wycieczek należy przestrzegać wszelkich zasad określonych przez gospodarza oraz postępować zgodnie z ogólnymi zasadami BHP i zdrowym rozsądkiem:
  1. stosować odpowiednie środki ochrony indywidualnej;
  2. uważać na nierówne podłoża, niskie stropy oraz wystające z nich elementy;
  3. nie wychylać się poza skrajnię i za ogrodzenia;
  4. nie spożywać alkoholu i nie zażywać środków odurzających w trakcie wycieczki;
  5. nie palić wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, nie używać systemów podgrzewania tytoniu w trakcie wycieczki z wyjątkiem miejsc do tego przeznaczonych.
 6. Organizator nie odpowiada za ewentualne szkody na mieniu i zdrowiu uczestników powstałe w trakcie wycieczki. Odwiedzane obiekty jak np. zakłady przemysłowe, wydobywcze, wydarzenia zamknięte pojazdów szynowych, charakteryzują się podwyższonym stopniem zagrożenia, dlatego każdy uczestnik bezwzględnie musi przestrzegać zasad BHP oraz mieć na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych uczestników.
 7. W trakcie spotkań przedstawiciele Zrobotyzowani mogą wykonywać zdjęcia służące do ilustrowania relacji z wycieczek, dlatego udział w wycieczce oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku na stronach Zrobotyzowani oraz w innych miejscach przez nich administrowanych (np. Facebook).
 8. W przypadku naruszenia Regulaminu wycieczki, przedstawiciele Zrobotyzowani bądź gospodarza mają prawo do wydalenia z wycieczki osoby, która nie stosuje się do określonych zasad.

Zgłaszając się na wydarzenie, akceptujesz Regulamin spotkań organizowanych przez Zrobotyzowani oraz politykę prywatności. Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatorów mailowo: hello@zrobotyzowani.com.pl.