Witajcie miłośnicy fotografii! Wspólnie z Hutą ArcelorMittal Warszawa mamy zaszczyt ogłosić konkurs fotograficzny „Huta w obiektywie”, który ma na celu promowanie kultury technicznej, a także prezentacje oraz utrwalenie dziedzictwa Huty Warszawa. Zapraszamy do udziału wszystkich pasjonatów fotografii o tematyce przemysłowej, zarówno uczestników organizowanych przez nas fotospacerów i wycieczek, jak i entuzjastów techniki z aparatem w ręku, którzy jeszcze nie wybrali się na techniczne eskapady Zrobotyzowanych!

Przedłużamy termin przesyłania zgłoszeń konkursowych. Od teraz prace można przesyłać do 3 marca!

Aktualizacja: 13-02-2024

Temat konkursu

Fotografie zgłaszane w ramach konkursu „Huta w obiektywie” mają przedstawiać historyczną lub teraźniejszą działalność Huty Warszawa / ArcelorMittal Warszawa. Mówimy tutaj o wszystkich aspektach huty: od surowców, przez produkcję, a na transporcie kończąc.

Warunki uczestnictwa

Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia w fotografii. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie trzy fotografie.

Zdjęcia można wykonać dowolną techniką, dopuszczona jest lekka edycja zdjęć, jednak zabroniona jest modyfikacja poprzez dodawanie albo usuwanie elementów fotografii w wyniku obróbki graficznej oraz kolażu lub fotomontażu.

Fotografie nie mogą posiadać żadnych dopisków, symboli, logo, znaków wodnych ani dat nadrukowanych na fotografii (z wyjątkiem zdjęć wykonanych w technologii analogowej).

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa są zawarte w regulaminie konkursu.

Nagrody i wystawa zwycięskich prac

Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na wystawie zorganizowanej w centrum handlowym Galeria Młociny lub innym sprzyjającym odwiedzających miejscu. Prace laureatów konkursu będzie można podziwiać w marcu 2024, dokładne terminy zostaną ustalone i opublikowane po wyłonieniu zwycięskich prac.

W Konkursie przewidziano nagrody rzeczowe o wartości:

  • do 500,00 zł za 1. miejsce,
  • do 350,00 zł za 2. miejsce,
  • do 250,00 zł za 3. miejsce.

Terminy

26.01.2024 roku

Rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń

Od godziny 00:01.

26.01.2024 roku
NOWA DATA: 03.03.2024 roku

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń

Do godziny 23:59.

NOWA DATA: 03.03.2024 roku
NOWA DATA: 17.03.2024 roku

Ogłoszenie wyników

O godzinie 21:00.

NOWA DATA: 17.03.2024 roku
Marzec 2024 roku

Wystawa zwycięskich prac

Dokładny termin zostanie ustalony po wyłonieniu zwycięskich prac.

Marzec 2024 roku

Prace można jeszcze zgłaszać przez:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!